Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Слобожанська селищна рада» (код ЄДРПОУ: 04396979) був реорганізований і увійшов до складу Кегичівської громади

Історичні відомості смт Слобожанське

Смт. Слобожанське знаходиться на південному заході Харківської області за 15 км. від районного центру смт. Кегичівка та за 100 км. від м. Харкова. Перші згадки про цю територію відносяться до 1168 року.У Київському літописі повідомляється, що Київські князі розгромили половців на річці Угль(назва сучасної річки Оріль). ХІІІ столітті, як відомо, ці землі були захоплені монголо – татарами, а після їх нашестя вони довгий час залишались незаселеними, тому й дістали назву Дикого поля. В ХІХ столітті землі ці належали династії Романових, але прибутки від них були невеликі. Син князя Михайло приїхавши на ці землі пересвідчився в невигідності вівчарського господарства і в 1896 році продав землі акціонерному товариству Циглерівських цукрового і механічних заводів. Один із членів акціонерного товариства Іванов О.Д. у 1898 році почав будувати тут цукровий завод. Саме тут біля цукрового заводу і виникло робітниче селище, яке після 1917 року одержало ім’я В. І. Чапаєва.

З червня 1957 року рішенням Харківського обласного виконкому село Чапаєве стали називати селищем міського типу, а у 2016 році було перейменовано у смт. Слобожанське.

Селищній раді, окрім смт. Слобожанське підпорядковано села Козацьке та Олександрівське.

Чисельність населення селищної ради становить близько чотирьох тисяч громадян. На території селищної ради працюють два бюджетоутворюючі підприємства: ПрАТ « «Насіннєве» та ТОВ «Цукрове», понад 20 закладів торгівлі. До послуг населення – поштове відділення, відділення ощадбанку, салон краси, аптечні заклади. Працює Слобожанська ЗОШ І – ІІІ ступенів, два дитячих садки, школа естетичного виховання, дві бібліотеки, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, два ФАПи, краєзнавчий музей. До послуг спортсменів – прекрасний стадіон, обладнаний зручними сидіннями для глядачів, два спортивних зала.

Слобожанський селищний голова Ромасько Микола Миколайович, 1957 року народження, освіта вища;

Секретар селищної ради Новік Олена Михайлівна, 1962 року народження, освіта середня спеціальна.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування